Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A World Conqueror 2-ben...

VinHardy kérdése:

A World Conqueror 2-ben hogyan vittétek végig a Tengelyhatalmak-nál a 3. pályát, mikor Angliát kell legyőzni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 9. 20:26
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom, de én is ott tartok és szenvedek. Nem beszélünk meg egy taktikát?
2014. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok! A lényeg, hogy először a déli angolokat és a franciákat kell szétzuzni, és addig lövegekkel védjétek a partot. Ha ez kész, jöhet anglia :) én 5*-osra kivittem( sokadjára)
2014. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csaknem 1 évig küzdöttem vele. Igen, a déli angolokat és a franciákat lőttem ki először, és addig én is lövegekkel, tankokkal védtem a partot. Csak utána gyorsan hajóra kell őket pakolni és menni a Brit-szigetekre. Nekem elsősorban az idővel(fordulókkal) volt gondom.
2015. máj. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!