Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A szempontok alapján milyen...

A szempontok alapján milyen telefont javasolsz?

Figyelt kérdés
Mobiltelefont szeretnék vásárolni.Nem a legújabb modell érdekel, lényeg, hogy interneteléresem legyen, illetve nézhető minőségű képeket tudjak készíteni.Tulajdonképpen facebookozásra és kapcsolattartásra használnám. Szeretnék Samsungot, amennyiben az elfogadható árkategóriában van (25-30 körül, ha ez nem túl utópisztikus). Nyilván tartósat szeretnék, nem olyat, amit 2 hetente szervízbe kell vinni.
2013. nov. 10. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen samsung kell, akkor mini 2 vagy young (nem y!!!)

De a helyedben sony xperia e-t vennék

2013. nov. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen Samsung akkor egy biztos Ace-t sose(mert azt aztán hordhatod szervízbe)de nehéz mert alsó árkategóriában csak 2-3 mp-s Samsung telók vannak.Szal én a te helyedben nem vennék Samsungot(nagyon jó a Samsung de csak feljebb pl S széria).De az elöttem szólonak mondanám hogy az Xperia E egy szar,pl kicsit jobban megnyomod besárgul a képernyő naponta kb 5-ször fagy stb.Ezek a szempontok alapján neked egy Nokia kellene mert azokon jó a kamera az internet és a hálozat is.Szóval én neked ebben az árban javasolnák egy Nokia Lumia 520-at(vagy ha az túl drága még a Lumia 610-is szóba jöhet csak az nem olyan szép külsőleg)De ha Samsung kell akkor vegyél mini 2-öt
2013. nov. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!