Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Képernyőfotót hogy kell csinálni?

Képernyőfotót hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés

Andorid 4.2.2-es telóm van de próbáltam már mindent:

home+kikapcs

kikapcs+hangerő lefele --> de nekem ekkor csak elnémul.


2013. nov. 10. 15:31
 1/3 anonim válasza:

Én ismerek egy olyan módszert, hogy pc-re telepítem a MobileGo nevű alkalmazást, illetve ugyan ezt rátelepítem a mobilra is. Majd amikor párosítottam a telefont a pc-vel akkor a számítógépen telepített alkalmazáson belül van egy screenShot nevű opció. Egyébként a MobileGo alkalmazással lementhetjük a telefonról a fontos dolgainkat. Képeket videókat névjegyeket alkalmazásainkat sms-eket zenéket.

A Pc-re telepítendő MobileGo teljes verzióját érdemes használni, mivel a demo verzióval csak korlátozva lehet dolgozni. A telefonra a GooglePlay-ről letölthető. Az ingyenes. Ha feltetted a pc-re a programot, utána a mobilon el kell indítani az oda telepítet programot. Wifit be kell kapcsolni a telefonon. Ekkor a Pc-n megjelenik az alkalmazás, és ott is el kell indítani. A telefonnal kameráját rá kell irányítani a számítógép képernyőjén megjelenő kódra, ekkor a telefon összekapcsolódik a számítógéppel. Megjeleníti a telefon teljes tartalmát. Itt lehet szerkeszteni másolni, törölni stb.

2013. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kilroy ***** válasza:

Mivel nem írtad le a telód típusát:

[link]

Keresgess:)

2013. nov. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kilroy ***** válasza:
Ja elfelejtettem, nem mindegy melyik gombbal kezded. Pl: van olyan készülék, ami a lezáró gomb, meg a home gombbal csinál screenshot -ot. Ennél a következő lehet: egyszerre nyomod, lezáró gombbal kezded, vagy a home gombbal. Elsőnél nem mindig csinálja azt, amit akarsz vele, másodiknál lezárhat rögtön, a harmadik a leglogikusabb. Tehát először nyomva tartod a home gombot, majd rögtön rányomsz a lezáróra és elengeded mindkettőt. Erre figyelj oda. Kb ennyi.
2013. nov. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!