Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi újonnan egy iphone?

Mennyi újonnan egy iphone?

Figyelt kérdés
A legrégebbi verziótól a legújabbig....olyan telefont keresek az sem érdekel ha régebbi verziós ami nem omlik össze..a lényeg hogy ne hasznàlt és.legyen rajta wifi...iphonra gondoktam...mennIbe kerülnek a verziók?
2013. nov. 10. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát iphone-al kell pár kompromisszumot kötni

-Testre szabhatóság korlátozott

-Telefonon belüli fájlrendszer kezelés

-Zárt rendszer

-Minden hez itunest kell használni

Ennyi pénzért én nem akarok kompromisszumot kötni

130 körül van a 4, 4s 160 5 pedig 180.

Inkább android:

Kérdezd meg informatikus haverjaidat milyen előny van a nyílt forráskódnak. Szinte minden lehetséges amit el tudsz képzelni

2013. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:
vegyél nexus 4et,friss android verziód lesz,nem akad,nem fagy,mindig gyors lesz, pénzed is marad egy csomó.
2013. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

alternatíva:

lumia 920-1020 . ezek tuti nem omlanak

2013. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az okostelefont használók úgy háromnegyede nemhogy sz@rik a fájlrendszerre, de azt se tudja, hogy mi az. :D Legtöbben használni akarják a telefont, nem pedig innen-onnan letöltött módosítást telepítgetni rá, meg a mellüket verni, hogy ez bizony nyílt forráskódú így tudok hozzá csatlakoztatni bluetooth egeret és így 5 percig nem unatkozom. :D


Hogy a kérdésre válaszoljak a fikázókkal ellentétben, nézd meg az Apple weblapját (apple.hu): 5s: 220 990 ("kicsit" elszállt az árazás, ennyiért én biztos nem vennék ilyet, gyakorlatilag csak egy ráncfelvarrt 5), 5c: 185 990 (egy idétlen színű műanyag házba átcsomagolt 5, kösz nem), 4s: 124 990 (elfogadható ár, nem volt sose 4s-em, de azt mondják az iOS 7-tel sem rossz, szerintem jó vétel lehet).


Nekem 5-ösöm van, nagyon jó, azt ajánlom neked is (ha úgy állsz anyagilag persze), csak sajnos már nem gyártják. Apple-től már nem lehet venni, istyle-nál lehet kapni 200-ért (szerintem túlzás, amíg az volt a csúcsmodell, 205 volt, olyan 160 körül lenne az ideális ára, annyiért megérné!). Nézz körül más helyeken is, az aluljárós gsm-boltokat persze kerüld, ha nem akarod, hogy éjjel 3-kor kopogtasson a rendőr, hogy lopott telefonba raktad a sim kártyádat. Esetleg nézz körül szolgáltatónál is, lehet, hogy találsz valami jobb ajánlatot.


Szóval én azt mondanám, hogy vagy 4s vagy 5.

2013. nov. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!