Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y300 Vs Nokia...

Huawei Ascend Y300 Vs Nokia Lumia 520? Felpontozom a válaszokat.

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban ebben az árkategóriában ? Net, zene, kisebb játékok terén.

2013. nov. 10. 17:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szinte ugyan olyan tudás, annyi, hogy az egyik Android másik meg WP8. Ezt neked kell eldönteni, hogy melyiket szeretnéd jobban.
2013. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Lényeges különbség nincs köztük, ezért én inkább a Nokiát ajánlom a nagyobb tárhely miatt, meg aztán amúgy is sokkal jobb márka! (bár az akksija kissé gyengusz)


[link]

2013. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Vazul12 ***** válasza:
42%
Ajánlanám az androidot mert nekem bejön .
2013. nov. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Személy szerint én a Nokiát ajánlom. Ilyen alsó, olcsó kategóriában az android általában nagyon gagyi.

Az 520-on meg megbízhatóan megy a wp. Igaz nincs benne vaku, ha ez nem gond meg a hardvere sem egy erőgép.


Droidra több játékot találsz, viszont azt a hajadra kenhetedd ha a telefon nem tudja normálisan futtatni. És az ilyen alsókategóriás készülékek jellemzően nem arról híresek, hogy megbízhatóan és jól működnek.


Nekem volt már ilyen olcsó droidom és majdnem földhöz vágtam. Most egy drágább droidos telefonom van, meg van még itthon egy wp-s lumia is.


Azért a Lumia megbízhatóbb és stabilabb azt tapasztalom. De nincs különösebb gond az enyémmel sem, csak néha rebootol egyet meg FC-znek a programok.

2013. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
Nokia Lumia 520 az igényeidet teljesen ki fogja elégíteni, és 2016-ig biztosan kapni fogja a frissítéseket, míg a Huawein már most régi rendszer van, és ki tudja hogy megkapja-e az újabb szoftvereket...
2013. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
44%

Remélem, kedves kérdező, ugye Te is érzed a csupa ellentmondást a 4-es válaszoló szavaiban!

(És bírom, hogy megint tapasztalat nélkül vakerolnak akármiről - most speciel a Huaweiről)


Itt egy nagyon jó, mindenre kiterjedő teszt az Y300-ról:

[link]


Egyébként nekem is ilyen telefonom van, mielőtt megvettem, ezt is elolvastam róla - többek közt. Azóta mondhatom: bevált, gyors, megbízható, nem akad, mindent gyorsan futtat. Szép képeket csinál, kiismerhető a menüje, sokáig bírja az aksija stb. Tapasztalat!!!

(És igen, rádcáfolok utolsó, mert jön rá a frissítés!)

2013. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%
Androiddal jobban jársz. Sokkal több alkalmazás van rá. A másik windowsos telokra úgy hallottam(nem biztos) hogy fizetős lesz rá majdnem minden alkalmazás. Nekem y300asom van. Mindennapi használatra tökéletes. Valóban nem szagatt nem fagy le stb. Mai játékokat ami nagy hardver igényű tényleg nem viszi. Én ajánlom neked, hogy androidot vegyél. Inkább kicsit fizess rá többet nem fogod megbanni. Menj az arukereso.hu ra és olyat nézz minimum ami két magos és 1024mb ram van benne. Pl xperia L is ilyen. Telokat meg összetudod hasonlítani Pl itt [link]
2013. nov. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%

"És bírom, hogy megint tapasztalat nélkül vakerolnak akármiről - most speciel a Huaweiről"


Tapasztalat nélkül mi?? Pont, hogy huaweiem volt korábban. Annál fosabb telefonom nem volt eddig. A huawei nem a megbízhatóságáról híres.

Egy ilyen rövidtávú teszt meg nem sokat jelent. A sza rságok úgyis hosszútávon jönnek ki.


Én is pont a MA tesztje miatt vettem azt a telefont, de nagyon megbántam. Nem csak én, aki tehette szabadult tőle. Szerencsére sikerült kicseréltetnem és ráfizetéssel vettem egy HTC-t. Ég és föld volt a kettő.

2013. nov. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó. Mi baja volt a telefonodat. Enyémek speciel semmi. Én elégedett vagyok vele. Egyáltalán nem szagatt nem lassú. És még soha nem fagyott le.
2013. nov. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Emberek ***** válasza:
84%
én a nokiát ajánlanám inkább. Gyors, megbízható, és stabil rendszer fut rajta. A huawei-vel problémáim voltak. Hol nem tudtam felvenni, hol nem engedte letenni a hívást, ami borzasztóan zavaró tud lenni. Szóval ha meg akarod kímélni magad az idegeskedéstől, akkor nokia.
2013. nov. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!