Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kínai telefonok, Jiayu G3S...

Kínai telefonok, Jiayu G3S vagy THL W200?

Figyelt kérdés

Erősen gondolkozom két telefon között.


[link]


[link]


Ti melyiket választanátok?



2013. nov. 10. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
G3S (vagy a G3T) nekem a kisebb méretei miatt jobban bejön. Ha minden jól megy akkor én is egy ilyet szeretnék magamnak rendelni. (bár a nagy kedvenc a mi2s)
2013. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyetértek. Bár nem a méretei miatt. (Vastagabb is)

A Jiayu G3S-en található Gorilla Glass 2, illetve az akku kapacitása jelentősen nagyobb. (3000 mAh) Ennél a boltnál meg jobb ára van, mint a Thlnek.

Megrendeltem. :) Köszönöm a választ, pontoztam.

2013. nov. 11. 17:25
 3/4 anonim válasza:
Szia! Pont ezt a két telefont néztem én is ki, és a G3 felé hajlok. Te melyiket vetted meg? Tudnál róla írni, hogy milyen? Köszönöm!:)
2014. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2 hónap használat után: A készülék remek, brutál jól futtat bármit, viszont mint minden más kínai telónál, voltak problémák vele, kinyírt egy 32gbs sd kártyát, a jack bemenet is romlott, néha elmegy ezért a hang jacken keresztül, elromlott a proximity sensor, full sötét a képernyő hívok, és voltak egyéb apró hibák amiket azért nem volt nehéz kijavítani.

De még mindig elég olcsó volt, szóval nem panaszkodhatok, jó teló! :)

2014. márc. 11. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!