Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam a telefonom! Vannak...

Effiee kérdése:

Elhagytam a telefonom! Vannak ilyen (lent) rosszindulatú emberek?

Figyelt kérdés

Ma, amikor jöttem hazafele elhagytam a telefonom. Vagy a buszon, vagy a buszmegállóban. Rengeteg kép volt rajta, videók barátokkal, családi emlékek... És a gond az lenne, hogy sok nevetséges videó is fent volt rajta... valaki képes lenne megosztani mindenfelé, vagy reménykedjek, hogy nem kerülnek fel sehova?


Plusz csak 24 órára tudtam letiltatni, mert nem tudom a "jelszavamat". :(



2013. nov. 12. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
hát én sztem feldombnám a youtubra
2013. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak, akik képesek rá. Persze ha elhagytad és nem ellopták, akkor talán egy becsületes ember visszajuttatja hozzád.
2013. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
le kéne nyomoztatni. Hívd fel a mobilszolgáltatódat és ott kérdezd meg, hogy hogy megy ez.
2013. nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jaj. :/ Remélem tényleg valaki olyan találja meg, aki felkeres vele.

Felhívtam őket, de nem lehet ilyet. :/

2013. nov. 12. 16:44
 5/5 anonim ***** válasza:
efelöl megnyugodhatsz. ha a megtaláló nem becsületes, amint hazaér, csinál egy hard resetet, és megpróbál túladni rajta. na persze más dolog, ha becsületes megtaláló kicsit bunkó, akkor elképzelhető, hogy beletúrkál.
2013. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!