Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék venni...

Új telefont szeretnék venni 35. 000-36. 000 Ft értékben. Elsőnek kinéztem a Sony Xperia Tipo telefont, aztán késöbb keresgéltem és megtaláltam az egyel késöbbi változatát, A Sony Xperia E -t. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A külömbség az hogy Xperia Tipo 800Mhz processzorral rendelkezik, és 2gb alap tárhelye van, a Sony Xperia E pedig 1Ghz processzorral rendelkezik és 4gb alap tárhellyel. Érdemes lenne megvenni az E-t vagy inkább a Tipo-t ajánjátok?

E: 4gb alap tárhely, 1Ghz CPU, 3,2M kamera, 3,5col képernyő

Tipo:2gb alap tárhely, 800Mhz CPU, 3M kamera, 3,2 col képernyő.

Vagy esetleg más telefont ajánlotok?



2013. nov. 12. 16:41
 1/8 b95 ***** válasza:

Lumia 520?

8 GB tárhely + microSD, 2 x 1 GHz Snapdragon CPU, 5 Mpx kamera, 4" képernyő.

Ha csak a technikai adatokat nézzük, úgy is sokkal jobb az 520.

2013. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Tipo-ban is 4GB van, csak 2GB körüli az a tárhely amit szabadon felhasználhatsz. Ez a E-nél se lesz másként. A proci típusát tekintve ugyan az van mind a kettőben csak az E-ben nagyobb órajelen. Ez a +200 MHz nem olyan jelentős különbség. Viszont a kamera az tényleg jobb. Ha egy árban vannak vagy nem annyival drágább az E akkor azt érdemesebb a kettő közül. Vagy kicsit kutakodnék mert biztos van Y300, U vagy Sola is ennyiért, ezek meg azért jobbak.

Vagy tényleg a Lumia 520 ami nagyon jó telefon ebben a kategóriában.

2013. nov. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Xperia.floyd ***** válasza:
+1 a második válaszolónak kicsit még körülnéznék és nem zárnám le erre a két telefonra :)
2013. nov. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak az a helyzet hogy csomó mindenki akinek lumia 520-a van mindenki mondja hogy össze-vissza vagy, és hogy mekkora szívás hogy ezt vették. nem éri meg. ugye windows phone, szinte alap hogy fagy :(. U-t meg csak drágábban találtam :(
2013. nov. 16. 10:03
 5/8 b95 ***** válasza:

A Windows Phone mióta fagy?

Pont, hogy az Android fagy össze-vissza, legalábbis ebben az árkategóriában egészen biztosan!

2013. nov. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem tipom van egy éve és jól működik, szeretem.Nem egy erő gép, de egyszerűbb játékok elmennek rajta.Ami hátrány az a kamerája, mert az tényleg gyenge.De amúgy jó kis telefon.A többit nem igazán ismerem.

2013. nov. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nemtudom, havernak is olyan van, néztem sokáig. nekem nagyon nem tetszik és párszor befagyott neki és 2-3 percet kellet várni rá :(
2013. nov. 18. 19:56
 8/8 b95 ***** válasza:

mi fagyott le?

azt mondjuk el tudom képzelni, hogy egy szarul megírt app fagy, nade hogy a rendszer...

2013. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!