SP vagy S4 mini?

Figyelt kérdés
melyiket vegyem?
2013. nov. 12. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
SP, sokkal jobb minden téren.
2013. nov. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
én SP-t vennék.
2013. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

azért nem minden téren mert a proci ugyan olyan

a samsungnak amoled a sonynak tft kijelzője van és a samsungba több a ram,a samsung megkapja nagy valoszinüséggel a 4.4et a sony viszont nem kapja mert ezt olvastam a mobilarénán

köszi mindenkinek,de szerintem a samsung lesz mert annyiba rosszabb hogy nem hd hanem qhd kijelzője van de ez meg nem olyan nagy hátrány mert 4.3 as kijelzőn elég a qhd felbontás

bocs hogy össze vissza irtam csak siettem

2013. nov. 12. 17:34
 4/14 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem jobb a Samsung. :D De ha te előre tudod, hogy képernyőfétised van, akkor minek tetted fel a kérdést? Az AMOLED amúgy sem szebb, "túlszínezi" a képeket. De kinek a pap, kinek a paplan...
2013. nov. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 schumilex55 ***** válasza:

Tényleg nem természetes a képe, viszont mélyebb a fekete benne és élénkebbek, egyesek szerint neonosabbak a színek .d

Szerintem szép.

2013. nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
S4 mini.
2013. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
5 éve telefonokkal foglalkozom.S4 mini!
2013. nov. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
s4 minit veszek megnéztem a mobilarenás videokat
2013. nov. 12. 18:43
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, te nagyon nem vagy képben...

- Ugyanolyan proci? Mióta? Az SP másfélszer erősebb.

- 4.3"-ra elég a qHD? Normális fajtából igen, de az S4 Mini pentile-os, így valójában csak 171 ppi, ez majdhogynem Ace színvonal (vagyis annak hiánya). Az amoled hátrányait már elmondták előttem.


#7: Az elmúlt 5 évet akkor valószínű átaludtad.

2013. nov. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon jól ismerem a mobilarénás srácokat,ők olyanokat mondtak nekem amit az adásban nem mondtak el,tehát abból következtetve én az s4 minit venném.De én nem vagyok oda egyik gyártóért sem.(Amúgy az s4 mini videójában is szót ejtettek,hogy talán az s4 mini kicsivel erősebb..de most ebbe ne mennyünk bele mert elméletileg az sp erősebb de gyakorlatilag nem biztos de egy szónak is száz a vége én Samsungot vennék,ha csak ez a kettő jöhet szóba.)És most lehet engem elmondani mindennek,hogy nem értek hozzá meg minden,higgyétek el nagyon is értek hozzá.
2013. nov. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!