Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha eladom a használt telefonom...

Ha eladom a használt telefonomat akkor azokat a papírokat amit én kaptam hozzá a boltban azokat hogyan kell rendeznem?

Figyelt kérdés
tehát vannak a megvásárlási papírjai, garancia nincs már rajta, de a papírjai az én nevemre szólnak akkor azokat nem kell odaadnom? vagy hogyan működik ez?
2013. nov. 13. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Odaadhatod, mert a tiszta előélet "jó pont" és néhány ezrest ér. Elméletileg csak annyi kell az eladáshoz, hogy a készülék IMEI száma ne álljon körözés alatt.
2013. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tehát mindent csak úgy adjak oda? minden aláírásomat meg mindent ami az én nevemre szól azt csak úgy simán adjam oda? nem származhat belőle utólag semmi bajom? egyébként nem lopott telefon!
2013. nov. 13. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem muszáj odaadnod, elég ha megmutatod. Ha már nem garis akkor úgyse veszik hasznát.
2013. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!