Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Sola telefonom nem tud...

Xperia Sola telefonom nem tud csatlakozni a számítógépemhez USB kábelen keresztül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hete újra telepítettem a gépet (Windows 7 Professional N) változatot raktam fel a gépre. Előtte mindig is Ultimate volt fent. Kíváncsiságból raktam fel most másik változatot. Nem ez az érdekes, minden remekül működik, azt kivéve, hogy mióta a Win7 ezen változata van feltelepítve a gépre, azóta van probléma a csatlakozással. Mindig a MTP Protokollal van problémája és így ezt a Sony Pc Companion-t se engedi feltelepíteni. Így csak tölteni tudom a telefont. A telefonon is adat tárolási mód van beállítva és az USB hibakezelés is be van pipálva. Mi lehet a megoldás? Rakjam vissza az Ultimate verziót a gépre? Vagy létezik más megoldás is. Egyébként csak ezzel az MTP-vel van problémája.

2013. nov. 14. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Kapcsold be a frissitéseket a windowson.
2013. nov. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!