Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Válassz nekem telefont,...

Válassz nekem telefont, nagyon hálás lennék?!

Figyelt kérdés

50 000Ft-ig érdekelnének okos telefonok.

Lány vagyok, ami fontos, hogy gyors legyen, androidos, megbízható márka, lehetőleg ne Samsung, viszonylag könnyen beszerezhető-ne csak webshop.



2013. nov. 15. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Ha a droidhoz nem ragaszkodnál, akkor egy Lumia 520.
2013. nov. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
50 000 ft-ig ne ragaszkodj az Androidhoz, Lumia 520!
2013. nov. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Én is lumia 520-at javasolnék, vagy várj még 1 hónapot és jön az 525
2013. nov. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kutyus21 ***** válasza:
31%

Nokia Lumia 520-at ajánlom én is nekem is az van fehérben

imádom nem fagy gyors változatos lehet cserélni a hátlapot

meg a csempe színét is tudod variálni 20db szín közül tudsz választani hátlapból 5 szín fekete,fehér,kék,citromsárga,piros. Androidot felejsd el mert egyszerűen meg lehet töle bolondulni sok ismerősömnek is elege lett belőle és mindenki Windows-ra váltott ebben az árban nincs jobb. Ja és alapból nincs

benne rádió de ha frissíteni elviszed a nokiához 8.1-re kapsz rádiót meg még pár dolgot.

2013. nov. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenkinek ment a hasznos jelző. :) Egyértelmű, hogy a Nokia tarolt az 520-szal, kicsit tartok tőle, mert míg az Androidra már kb teafőző alkalmazás is van, a Windows rendszerű csak nemrég jött be...
2013. nov. 15. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!