Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile előfizetésnél küldene...

T-mobile előfizetésnél küldenek valamilyen értesítést ha hirtelen megugrott a telefonszámlám?

Figyelt kérdés
Pl: ha november 24.én hirtelen 30ezer forrinttal megnőtt a novemberi számlál akkor aznap értesítenek vagy küldenek valamilyen sms-t? A telefonszámlám a szüleimével együtt jön egy névre, ugyanolyan díjcsomagba vagyunk ha küldenek értesítést akkor azt ők is megkapják vagy csak én. Félre értések elkerülése végett: mindig magamnak fizetem a számlát...

2013. nov. 15. 12:47
 1/1 TaKy99 ***** válasza:

Nem küldenek értesítést.


Olyan eset fordulhat elő, hogy van egy korlát beállítva, hogy adott felhasználónak mennyi lehet a max számlája, és ha eléred ezt az összeget, akkor korlátozzák a kimenő hívásaidat, mindaddig amíg be nem fizeted a kérdéses összeget. Ekkor szoktak egy SMS-t küldeni, hogy korlátozva vagy és fizess. Ja és ez nem telefonszámonként van, hanem az adott szla fizető csoportra. Teszem azt egy kis cégnél van 5 telefon, valaki sokat beszél és elérik a beállított mondjuk 80.000FT-os határt, akkor mind az 5 számot korlátozzák és mindenkinek megy az sms, hogy fizess...

2013. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!