Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Pocket Neo...

Samsung Galaxy Pocket Neo vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Új telefonra volt szükségem, és ez ingyen járt egy bizonyos előfizetéshez. Samsung Galaxy Pocket neo: jó mobil? úgy értem: viszi rendesen az alkalmazásokat? pl. viber?



2013. nov. 15. 13:45
1 2
 11/16 anonim válasza:
Szerintem jo kis telefon.. nekemis ilyen van és nagyon meg vagyok vele elégedve...akimeg lefujozza az egy hülyegyerek akinek anyuci meg apuci megveszi a galaxy s3-mat meg az ilyen drága telefonokat...aki nem tudja megbecsülni a kicsit is annak adni kell egy 10éves nokiát azt akkor keménykedjen......
2014. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 b95 ***** válasza:

De ha egyszer egy lassú vacak, akkor most dicsérjem orrba-szájba, hogy jajj, de jó, hogy egy utolsó ótvar kijelzője van, a legócskább műagyagbúl van a burkolata, olyan elavult a hardvere, hogy kb. semmi nem menne rajta rendesen, stb.


Ennél konkrétan egy 10 éves Nokia is jobb. Az legalább nem sz*rja össze magát 5 percenként, normális anyagból van, és a alapvetően értékesebb is. A dizájnról meg már nem is beszélve...

Pl. ez: [link]

vagy ez: [link]

vagy ez: [link]

meg még lehetne sorolni.

2014. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 TheMatthew06 válasza:
45%

Aki azt írja hogy ez szar az egy kis elkényeztetett kis ficsúr aki mindig a FULLOS Galaxy S5/S4/S3-akat kap. A Samsung Galaxy Pocket Neo Teljesítménye:

850MHZ Cortex A9 ARMv7-es Processzor (Gyors)

512MB RAM (Néha laggol)

1100mAh Akksi. (Természetesen Ha 1. használat előtt 16 órán át fel van töltve (mert a barátom nem töltötte, és nagyon gyorsan merül neki, bár nekem egy egész napot kibír Játékokkal,facebookkal,viberrel, stb.)


Magyarul, EZ A TELEFON MEGÉRI!!! :)

2014. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Vettem, megkaptam. Tök jó, semmi baj vele :D Akik mocskolják azért, mert kicsi, és "szar a processzora" meg a gigabájtjai az mehet a p*csába innen :DD
2014. jún. 8. 17:20
 15/16 anonim válasza:
Szerintem jó telefon! :) Ma vettem 13.000 Ft-ért és szerintem nagyon megérte.:D Jobb mint a Samsung Galaxy S5570I, amit 30.000 Ft-ért vettem!.:)
2014. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
nem tudom. Nekem semmi nem fut rajta és néha olyan lassú, hogy a hívást sem lehet felvenni pedig nem rég kaptam
2014. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!