Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nokia Lumia családból...

Omsibus kérdése:

A nokia Lumia családból melyiket érdemes venni? Én úgy gondoltam hogy az 525 már kicsit régebbi és annál jobb a 625 és az még árban sem olyan borzasztó vagy érdemesebb akkor már a 820, vagy a 925? vagy inkább egy samsung galaxy-t?

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
az 525 még meg sem jelent:D szerintem az 520 ra gondolsz. Igazábol mindegyik más más. Árban is és tudásban is emelkednek. De már az 520 is jónak mondható, csak pl nincs vakuja, előlapi kamerája, de alapvetően mindenre hazsnálható.(most nézem, h T nél tegnap óta megfelezték az árát!) Android vagy Windows meg megint szubjektív döntés. Én pl azért szemezek WP vel, mert nem akarok googlehöz kapcsolódni lassan már mindenben..
2013. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jah igen akkor 520 :D haveromnak is 520-a van nagyon jó teló de szerintem a 625 nekem jobb lenne meg többet tud
2013. nov. 15. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:
pár napja nyomkodtam a 625öt, szebb, jobb, nagyobb kijelző, 2 kamera, vaku, szal nagyon tetszett, jó teló..de 30 helyett 60-70.Ezt te tudod mennyit szánnál rá.
2013. nov. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!