Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilinternet Samsung Galaxy...

Mobilinternet Samsung Galaxy Acera?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy Ace telefonom és az Invitelnél vállaltam 2 év hűségnyilatkozatot és kaptam ajándékba egy mobilinternetet ami olyan hogy a benne lévő SIM kártyát ami a Stick-ben van azt bele tudom rakni telefonba is, nos nekem t-mobilos telefonom van de ez telenoros, viszont a telefonom ki van süttetve, beleraktam be is tudtam indítani a telefont, működik meg mindent de nem megy a net rajta, miért?

2013. nov. 16. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
APN-t be kell állítani
2013. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, és azt hol találom, mert én csak VPN-t találok
2013. nov. 16. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Mobil adatkapcsolat, mobilportál:


(Menü) > Beállítások > Vezeték nélküli és hálózati > Egyéb beállítások > Mobilhálózatok > Hozzáférési pontok neve > (Menü) Új hozzáférési pont


Név: Telenor Online APN: online APN típusa: Írd be a 'default' szót (vagy hagyd üresen).


A beállítások elvégzése után lépjen vissza, majd a létrehozott profilt jelölje be (Zöld pont).


Ez telenor esetében, de szerintem az Inviteles is ez lesz.. csak tipp

2013. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Így se működik a net :(
2013. nov. 16. 15:39
 5/7 anonim ***** válasza:
aktiváltad az apn-t? telefon restart volt?
2013. nov. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha így se jó, akkor inviteltől kérdezd meg a megfelelő apn beállítást
2013. nov. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sikerült megcsinálnom, köszönöm szépen a válaszokat.:)
2013. nov. 16. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!