Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha vásároltam részletre egy...

Ha vásároltam részletre egy előfizetéses mobiltelefont, a törlesztőrészlettel már végeztem csak az előfizetés maradt. Ilyen esetben ha nem fizetem az előfizetés, akkor ugyan úgy letiltják a telefont vagy csak a SIM kártyát?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
A telefont. Csak gondolj bele logikusan: Pl. én veszek egy Sony Xperia Z1-et 40000 forintért egy havi 15000 ft-os csomagban, akkor én hozzájutottam egy majd' 200 ezres telefonhoz 40-ért, akkor kiveszem belőle az új Sim-et amire fizetnék 15000-t havonta, belerakok egy régit és használom 40000-ért normálisan a drága telefont. Na ez nem így működik (sajnos:D), mindenki ezt játszaná szerintem..
2013. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!