Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érvényes-e a garancia a...

Pintyusz1983 kérdése:

Érvényes-e a garancia a berepedt kijelzőre?

Figyelt kérdés
Vásároltam kb 2 hónapja egy Akai PHA-3850-es mobiltelefont. Benne volt a zsbemben a tokjában, amikor ki vettem be volt repedve a kijelző vagyis csak az érintő része. Lehet, hogy az miatt, hogy a meleg szobából ki mentem a hidegbe és ezt többször egymás után. Illetve ezt ki csrélik nekem garanciában?

2013. nov. 18. 23:36
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem, mivel ez a te hibád!
2013. nov. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy az miatt, hogy a meleg szobából ki mentem a hidegbe és ezt többször egymás után"

Nem , benyomtad erősen valamivel, a garancia már nem érvényes rá mivel te okoztad a hibát

2013. nov. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vásárlás előtt el kellett volna olvasni ezt:

[link]

2013. nov. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a kérdéshez...
2013. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem a kijelzőt bizto, hogy nem nyomtam be semmivel, és nem is ütöttem neki semminek a telefont. A cikket el olvastam, de amikor vettem a telefont akkor hirtelen kellett vennem, és nem azt néztem, hogy milyen. Amúgy a telefont nm használom netre max itthon wifizni. Tehát hirtelen munkástelefonnak tökéletes.
2013. nov. 20. 11:21
 6/6 anonim ***** válasza:
sosem szabad semmit sem hirtelen felindulásból megvenni.
2013. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!