Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy note 3 vagy...

Samsung galaxy note 3 vagy Nokia lumia 1520! Melyik jobb, és miért?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 05:52
 1/5 anonim ***** válasza:
szinte ugyanaz van mind a kettőben csaka note-ben még 1 giga ram meg azon andoroid van, a lumiában jobb kamera meg kicsit nagyobb kijelző meg windows8. én nem szeretem a wp-t tehát nálam az kizárva, akármennyire jó is :S meg szerintem az android jobban is néz ki. én note-ot vennék.
2013. nov. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Èn is inkàbb a samsung felé hajlok,viszont a nokia kamerája elvileg jobb,ha a megapixelt nèzzük(persze tudom,hogy nem csak azon mùlik a kèpminőség),szòval elég nagy dilemma...
2013. nov. 19. 07:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Nokia lumia 1520! Mert szebb képeket csinál,és jobb a kijelző minősége. (Már volt tapasztalatom mindkettővel,és ez alapján javaslom a lumiát.:))
2013. nov. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!(:

Amùgy a note-nak nem nagyobb a kijelzőfelbontàsa,mint a lumiának?Akkor hogyhogy szebb a kijelző?:P

2013. nov. 19. 07:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most veszek Note 3-at. Sokat olvastam róla és emellett döntöttem.
2013. nov. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!