Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb fél éve rendeltem egy iPad...

Rudex1 kérdése:

Kb fél éve rendeltem egy iPad mini-t előfizetéssel. De most például megjelent az új retiná-s mini és ha akarok egyet előfizetéssel venni akkor a régit is kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Köszönöm mindenkitől a segítséget !
2013. nov. 19. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez így működik.
2013. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy felbontod a meglévő szerződést, és akkor fizetnet kell egy tán 30-40ezres nagyságrendű kötbért. szerintem meg ha megteheted, érdemesebb lenne eladnod a mostanit, és nem szolgáltatótól rendelni egy új mini-t, amit aztán használsz a meglévő előfizetéseddel.
2013. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak kérdezen: hol jelent meg az új mini? Semmi hírt nem látok róla. Csak hogy belengették hogy lesz de hogy árulnák és itt van tessék nincsen, csak az iPad air.

Azért kérdezem mert én is arra várok, vennék egy minit. Hátha lemaradtam valamiról... :D

2013. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már régen lehet rendelni apple oldaláról:D
2013. nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!