Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet a legegyszerűbben...

Hogyan lehet a legegyszerűbben rootolni a Sony Xperia U telefont?

Figyelt kérdés

Verzió: 4.0.4

Buildszám: 6.1.1.c.1.0


Még sosem rootoltam telefont de szeretném megcsinálni.

Valaki aki ért hozzá légyszi írja le részletesen.



2013. nov. 21. 12:28
 1/2 Wadmalac ***** válasza:

[link]


Én ismerősnek a Doomlord féle metódussal csináltam meg, ha a fenti nem működik (mert zárt bootloaderrel nem biztos, hogy menni fog), akkor marad az.


Az egy kicsit körülményesebb, ahhoz kell a flashtool meg a doomlord progi, a telefonra fel kell flashelni egy régebbi "generic" kernelt, a doomlord féle progival rootolni aztán visszaflashelni a mostani kernelt. Ha megguglizod az xperia u, root, doomlord szavakat, találsz pontos (szintén angol) leíráshoz linket.

2013. nov. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wadmalac ***** válasza:

Megjegyzem, első rootoláshoz nem az U az ideális "gyakorló" típus. A régi Xperiák (x8, x10 mini stb.), Motorolák (Defy, Defy+ stb.) sokkal könnyebben, egyszerűbben rootolhatóak.


A régi telefonok rootolása egy kattintás volt, a lenti leírás pont ilyen, simán Flashtoolos módszer a rootolásra, de pl. annál az U-nál, ami nálam volt, nem működött. Egy próbát megér, már csak azért is, mert nincs rajta mit elb...ni. :)


[link]

2013. nov. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!