Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a vélemény az alábbi 2...

Mi a vélemény az alábbi 2 telefonról, B9500-1 MTK6575 és M35H MT6517 és a cégről?

Figyelt kérdés

Telefonálásra, sms írásra, netezésre kellene.


[link]


[link]



#androidvásár #B9500-1 #M35H #MT6517
2013. nov. 21. 12:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én nem vennék ilyen gagyikínai replikát, dehát nem az én pézemet költöd.
2013. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nem közvéleményt kutatok, hogy ki venne és ki nem.

Az érdekel, mennyire működik jól egy ilyen.

2013. nov. 21. 13:07
 3/20 anonim ***** válasza:

Akkor így írom: ismerős vett már ilyen szuperolcsó szupergagyit, amit aztán 4-5x kellett az eladónak visszaküldenie szoftverfrissítésre, mire még mindig nem működik jól, csak megunta. ElsőrePéldául beír egy névjegyet, az másnap nincs meg, beírja mégegyszer, pár nap múlva kétszer van meg, aztán megint hiányzik, de van amikor egyszer jelenik meg. Nincs egy éves neki, de az akksija már most a felét se bírja, mint eleinte, pedig mint újdonság, akkor még folyamatosan nyomkodta.

Persze ezért cserébe olcsóbb. De nekem ez már a használhatatlan kategória.

2013. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nekem pedig nincs most 40-50 ezrem egy telefonra.

A mostani LG 3 éves, már csak vezetékesen használható. Kb 2 éves koráig működött új-újszerű állapotban. A szolgáltatómnál ha új telefont vennék 11500ért, akkor 3200 lenne a havidíjam, amit nem beszélek le. Ezért keresnék köztes megoldást.

2013. nov. 21. 14:04
 5/20 anonim ***** válasza:

Jó nagy kijelző, nevetséges felbontás. Öröm lehet bámulni az ilyen kijelzőt. A ram/rom méret szintén nevetséges, de legalább az m35h-ban kétmagos a proci. Vagy el van írva a specifikáció vagy tényleg ennyit tudnak. Ha tényleg ennyit tudnak csak pénzkidobás az egész. Fölösleges legyártani az ilyet.

Inkább használtan nézz egy jó telefont pl. a hardverapróról. Kevés pénzből is lehet jó telefonokat venni.

2013. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

256 mega RAM, és 1,5megás kamera.

Ez kb mindent elmond :)

meg 5"-on megnézheted milyen a 854x480 felbontás.

2013. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem a világot akarom megváltani vele és fényképezőgépnek használni. Leírtam mire kell. Arra, hogy ne vezetékes legyen a mobilom, és hogy néha benézzek pl. FBra.
2013. nov. 21. 14:48
 8/20 anonim ***** válasza:
Félredobod a facebookot és/vagy netet, és veszel 10000-ért egy jobbfajta nyomógombos telefont. Hidd el, hogy sokkal jobban jársz vele. A 20k körüli okasnak mondott telefon legyen az új vagy használt, csak bosszúságot fog okozni.
2013. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi, de Isten ments újra nyomógombosat.
2013. nov. 21. 15:12
 10/20 anonim ***** válasza:
Akkor marad egy jótanács: inkább gyűjtögess még, használd a mostanit "vezetékesen", és később egy jobb telefon. Olyan 50k körül már jobbnevű gyártótól is kapsz egyszerű okostelefont, amivel általában lényegesen kevesebb a gond.
2013. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!