Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3G-t hogy kell frissíteni?

Royalty95 kérdése:

Iphone 3G-t hogy kell frissíteni?

Figyelt kérdés
Kaptam ezt az alábbi készüléket, és azt hiszem a legrégebbi szoftver van rajta. Nos én szeretném a teljesítményét növelni és egy másik Szoftverfrissítést rárakni.. valaki leírná hogyan kell? (mert telefonokhoz képest, ezt máshogy kell :)

2013. nov. 21. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Beállítások->Általános->Szoftverfrissítés Amennyiben felajánl új frissítést, akkor automatikusan azt fogja felajánlani, ami a legultolsó frissítés. Ha nem ajánlja fel, akkor logikusan a legfrissebb verzió van a készüléken. iPhone 3G-re a legutolsó támogatott IOS verzió a 4.2.1, tehát ennél újabbat nem fogsz tudni felrakni. Interneten különböző oldalakon terjednek különböző, főzőtt verziók, amely plusz funkciókat tudnak, vagy úgy néznek ki, mint az új IOS, de ezek végképp lelassítják a telefont.
2013. nov. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. De ahol az APPOkat le lehet tölteni kb: 80%-a nagyobb szoftvert kér... Tudsz nekem linkelni Főzött ROM-okat? 3G-re?
2013. nov. 21. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy nem gyári firmware lesz a telefonon, ugyanúgy nem fogod tudni letölteni az új alkalmazásokat, hiszen az alapokat ugyanúgy a 4.2.1-re építik.


[link]

2013. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!