Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 5 vs Samsung Note 3?

Apple iPhone 5 vs Samsung Note 3?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
IPhone 5
2013. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%

Én tegnap akartam venni egy iphone5s-t. Lebeszéltek róla.

Ami mondjuk nem nagyon érdekelt volna. De a T-mobilnál konkrétan egy darab sem volt belőle. Jó, ha a fa alá be lehet majd tenni. Szóval feliratkoztam.


Addig is vettem egy samsung galaxy s4-et.


Egyszerűen mindegyik veri az iphone-t amúgy ebben a kategóriában. De nem ám csak úgy kis eltéréssel, hanem igencsak durvákkal olykor.

De a marketingnek "köszönhetően" az embereket ez nem érdekli. Státuszszimbólum és kész.

2013. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem kicsit erősebb a Note 3.Az iPhone 5-nek a Galaxy S3 az "ellenfele".Az 5s-nek a Galaxy S4,a Snapdragon 800-soknak meg nincs az Apple részéről.
2013. nov. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
2-3-as de példát nem mondodok, hogy miben veri? :D jöttök, hogy marketing így meg úgy. most az mennyivel jobb érv, hogy papír alapján veszel egy erősebb telefont, de mégsem tud olyan rendszerigényű alkalmazásokat futtatni, amivel mondjuk egy iPhone 5 nem tudna megbirkózni...ergo semmivel sem tud többet. ezek szerint egy Note3-at is csak a marketing és a nyers adatok miatt vásárlod, nem azért, mert neked szükséged van ekkora erőre. természetes, hogy iPhone-oknál alapvetően több az olyan rajongója, akik többsége ingyenes apple id-t akar csinálni, mert nincs bankkártya, de közbe még ez is bonyolult számára, de ettől függetlenül semmiben sem rosszabb a droidos társainál. csak ugyanúgy tudni kell használni.
2013. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

#2 #3

Ha már hardver mániásokkal van dolgunk akkor az egészben az a szép, hogy az iPhone 5S már a hülye benchmarkok-ban is veri a Note 3-at, meg az S4-et, mind egymagos, mint többmagos tesztben.

http://www.youtube.com/watch?v=7E4WLXOvS4s


Ha pedig nem a benchmark pontokra való önkielégítés hanem a használat az elsődleges szempont, akkor az iPhone 4S-em gyorsabban betöltötte a dolgokat (theverge asztali weboldala, Asphalt 8, kamera, Dead Trigger) mint az S4. Pedig wow magic csak dualcore 800Mhz 512MB RAM-al. (és még az is elfért ebben a kevéske RAM-ban, hogy az előzőleg megnyitott weboldalakra ha visszamentem akkor nem kellett 1 másodpercet sem várni míg az S4 előröl elkezdte betöleni)

A helyzet az, hogy az, hogy az Apple gyártja a telefont és a szoftvert is hatalmas előny a számára optimalizáltság terén (persze mindjárt jönnek a "de a procikat a Samsung gyártotta" kommentek)


Na mindegy a kérdezőnek meg üzenném, hogy a helyében bemennék egy üzletbe ahol ki lehet őket próbálni és tudni fogja melyiket akarja venni.

2013. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom hogy ezt a ket keszuleket egyaltwlan hogy lehet osszehasonlitani ..? Nyilvan nincs arrol tapasztalatom,hogy a note 3 milyen , az elozo generaciojat nyomkodtam , szepen mukodott ,de irrealis nagy meretu keszulek,szamomra a mindennapi hasznalatra tokeletesen alkalmatlan lenne ...ugyhogy egy voks az i5-re , lassan egy eves tapasztalat utan..
2013. nov. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

#5 vagyok


#2 válaszoló "De a marketingnek "köszönhetően" az embereket ez nem érdekli. Státuszszimbólum és kész."


Mégis a Samsung 4x annyit költött reklámra 2012-ben mint az Apple. Sőt a grafikonon láthatod az elmúlt 5 évet, és valahogy mindig kevesebbet költöttek marketingre Apple-ék


[link]

2013. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

Note3

Full HD kijelző, 3Gb RAM...

i5

sima Hd kijelő, 1 Gb RAM..


De ez mindig is ios vs android csata lesz...

2013. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha nem tűnt volna fel, írtam, hogy iphone 5s-t vettem volna, ha lett volna az üzletben.

Mert nem érdekelt volna engem sem a gyengébb teljesítmény.


És igen, tudom, hogy az iphone minőségben elvileg azért jobb, mert kifejezetten a telefonra van csinálva az op.rendszer és így tovább.

Ettől függetlenül meglhet nézni külsőleg hogy néz ki egy i5, plusz a gombbal is állandóan probléma van.

2013. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Néztem egy Mobilarena tesztet a Note 3-ról. Kb. az adás 10-ik percénél úgy lefagyott, hogy reboot lett belőle. Én nem bízom a mostani Android készülékekben, a régiek sokkal jobbak voltak. De az iPhone-nak meg nem lehet cserélni az akksit, ami szintén nagy hiba.
2013. dec. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!