Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S videó lassítás, de...

Iphone 5S videó lassítás, de hogy is működik ez?

Figyelt kérdés

Van ez a lassított videó funkció 5s-ben. Az érdekelne, hogy, ezt a videót rá lehet-e rakni, mondjuk gépre úgy h lassított maradjon? Vagy esetleg úgy menti el a videót, hogy alapból lassított? Vagy csak a telón lehet lassítva megnézni? Nem tudom hogyan működik ez a funkció, mert nincs Iphone-om :D


Válaszokat előre is köszi! :)



2013. nov. 23. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindent lehet amit leírtál.
2013. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :)
2013. nov. 23. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

120FPS-ben elkészíti a videót amit a telefonon és gépen is be tudsz lassítani.

Működése pedig nagyon egyszerű: filmek, videók 24-30FPS között vannak, okostelefonok is 30FPS-el vesznek fel általában videót. Ha ezeket próbálod meg lassítani akkor "laggol" a kép, mert leveszed a képkockák másodpercenkénti megjelenítésének számát, tegyük fel felére csökkented (1 másodperc helyett 2 másodpercig tart ugyanaz). Ez egy átlag 30FPS videónál ugye 15FPS-t jelent aminél már tudja követni a szemünk a képkocka váltást ezért olyan mintha akadna. Viszont ha a 120FPS-t felezed az 60FPS ami bőven afelett van, amennyitől az emberi szem folyamatosnak érzékeli.

Valahogy így tudnám elmagyarázni, tudom elég hülyén írtam le, de remélem azért érthető :D :)

2013. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze érthető volt köszönöm, de tudtam, hogy hogyan működik maga a lassítás dolog. Azt érdekelt főleg, hogy gépre menthető-e a lassított videó :D
2013. nov. 23. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!