Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Karácsonyra mindenképpen...

Karácsonyra mindenképpen telefont szeretnék és lehetőleg Iphone-t. Az Iphone 4s nagyon tetszik és pozitív kritikákat hallok róla. (Például egyik ismerősömnek remekül fut rajta az IOS 7 is) Szerintetek megéri megvenni még az Iphone 4s-t?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon tetszik, szerintem az egyik legszebb telefon. Az Iphone 5c nekem nem tetszik, de az 5s sem annyira, ez sokkal jobban. :)

2013. nov. 23. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem éri meg
2013. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem fogod megbánni, a 4S jó döntés. Megéri.
2013. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

8GB-os verzió van már csak belőle. Ami eléggé korlátozott. Ha nagy mákod van, akkor még lesz 16GB-os is, de erre elég kicsi az esély. Igaz a karácsony meg egyre közelebb van.


Kb 6.5GB-ot tudsz használni a kisebből. Erre nem sok dolog fér rá. Kb alig tudsz rajta adatokat tárolni, a játékok is elég nagy méretűek egy Real Racing 3 1.8GB és ez csak egy játék. De te tudod.

2013. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerencsém van, mert 8 GB szerintem sem elég... De, ha minden jól megy (remélem és elég valószínű), akkor 16, vagy 32 GB-os lenne. (ÉS NEM HASZNÁLT)
2013. nov. 23. 20:29
 5/8 A kérdező kommentje:
És így mit gondoltok? (min. 16 GB)
2013. nov. 23. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:
32-est újonnan már sehol sem kapsz.
2013. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
karácsonykor már nehezen, de most még simán kap, ahol van raktáron, attól függetlenül, hogy nem gyártják. szerintem a 16 giga is határeset, de azon már el lehet férni, ha nem videózod tele. nekem iPhone 4-em van, én is 4S-re szeretnék váltani, viszont én mindenképpen használtan. újonnan sem biztos, hogy többet kapsz, mint egy másfél éves, jó állapotútól(garin kívül).
2013. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még mindig nem éri meg
2013. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!