Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most feltelepítettem a telefon...

Most feltelepítettem a telefonomra egy Cyanogenmod 7-et és a galéria akadozik és a sim kártyát nem érzékeli?

Figyelt kérdés
Mit tudnék vele csinálni? galériának a hátterével és a betűivel vannak problémák eggyiketse hozza be rendesen de a képeket igen, és nagyon akadozik. A sim kártyámat meg nem ismeri fel.. (Mióta feltelepítettem ez volt az első indítása, lehet újrakéne indítanom?)
2013. nov. 23. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen telefon?

Néhány cm7 telepítésnél nekem is csinált ilyet több telefonon is, akku ki 30 mp-re, majd vissza és lehet megoldódik.

Ha nem, akkor cache törlés

2013. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
LG Optimus One (P500)
2013. nov. 23. 20:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Újraindítással eggyik sem jött helyre :/ És majd szeretnék telepíteni egy google play-t már letöltöttem és írja hogy kell fiók, nyomok egy igen-t és nemcsinál semmit. De a legfontosabb a sim kártya érzékelése lenne számomra.
2013. nov. 23. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Azzal a telefonnal nem tudok segíteni
2013. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldódott a problémám :) letöltöttem Egy másik verziót és már minden megy rendesen :)
2013. nov. 23. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!