Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android felhasználói fiókok...

Android felhasználói fiókok engedélyezése?

Figyelt kérdés
Van 1 android 4.2.1-es tabletem, de nincsenek benne felhasználói fiókok. Be lehet kapcsolni, lehetőleg root nélkül?

2013. nov. 23. 20:29
 1/6 schumilex55 ***** válasza:
A beállításokban van valami Fiók hozzáadása menü, próbáltad azt vagy rosszul értelmezem a kérdést?
2013. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs ilyen pont.
2013. nov. 24. 13:11
 3/6 schumilex55 ***** válasza:

Öö.

Nincs a menüben olyan lehetőség hogy fiókot tudj hozzá adni? Hát, próbálj meg egy gyári visszaálítást, vagy factory reset. Vagy keress rá a tabod nevére és azt hogy missing account add menu vagy valami hasonló, ha nincs semmi akkor szerintem vidd el szervízbe ha garanciás. Nekem erre ennyi ötletem van.

2013. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi nem jön ki, sehogy... Garancia nem igazán éri meg, bent tartja magánál eléggé sokáig, pedig nekem nagyon tetszik ez a fiókos dolog :(
2013. nov. 24. 20:44
 5/6 schumilex55 ***** válasza:
Amikor be akarsz lépni pl. a google play -be nem kér fiókot? Olyankor kellene hogy kérjen, oda pl beírhatod a gmailodat. De pl. a dropbox is ilyen.
2013. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De én nem arra gondoltam, hanem a lockscreenen megjelenő körökről, arra a felh. fiókra.
2013. nov. 25. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!