Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Play-ről hogyan töltsek...

Google Play-ről hogyan töltsek le fizetős játékot Androidos telefonra?

Figyelt kérdés

Ha Google Play-ről töltök le például egy játékot Androidos teleonra, és egy olyan játékot ami nem ingyenes tehát fizetős, akkor azt a pénzt amennyiért letöltöm a játékot a telefonomra majd a telefonszámlámhoz számolják?

És amikor már letöltöttem ezt a játékot már rögtön használhatom is? Nem kell semmi mást csinálnom csak letölteni?

Előfizetéses vagyok, ha ez valamennyit segít..

Válaszokat előre is köszönöm! :)


2013. nov. 24. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

töltsd le gépen, apk-t másold át telóra, és megvan ingyen.

és root se kell hozzá.

2013. nov. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 b95 ***** válasza:

Ha a Google Play-ről töltök le fizetős játékot, akkor azt a telefonszámlához számolják?

És miután letöltöttem, azonnal tudom használni?


jól értelmeztem a kérdést? (csak mert elég... hogy is mondjam... szerencsétlenül lett megfogalmazva a kérdésed.)

első kérdés: Nem. Ahhoz, hogy játékot tudj venni kell egy bankkártya és azt be kell állítani utána a Google fiókodba.

2. Miután letöltöd és telepíted, utána már ott van rajta a telón, naná, hogy tudod használni.

2013. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
@1 ez az android világ, minden ingyen van, ezért adnak ki egy rakat jó játékot félévekkel később androidra mint iOS-ra. Nem flamelni jöttem és biztos sok droidos megveszi a dolgokat, de sokszor tapasztalom, hogy jobb ingyen, mint tisztán. Kérdező, ha ez segít iOS-on a bankkártyád száma hozzá van csatolva a fiókodhoz, amikor valamit veszel onnan von le pénzt, tehát sim kártya nélkül is vásárolhatok.
2013. nov. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Google Play-on bankkártyával fizetsz, a Google Wallet-en keresztül.

[link]

2013. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!