Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2013. februárjában vásároltam...

2013. februárjában vásároltam egy LG készüléket. Jelenleg javítás alatt van. Abban az esetben, ha a javításkor megadott határidőre nem készül el a telefon, mit tehetek? Cserekészüléket kaptam, azt vissza kell adnom a határidő lejártakor?

Figyelt kérdés
Esetleg kérhetem a telefon kicserélését is?
2013. nov. 25. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:

"Abban az esetben, ha a javításkor megadott határidőre nem készül el a telefon, mit tehetek?"


Türelmesen vársz, esetleg érdeklődsz telefonon.


"Cserekészüléket kaptam, azt vissza kell adnom a határidő lejártakor?"


Azt azért kaptad hogy ne csesztesd őket és ne maradj telefon nélkül. Akkor kell visszaadni ha a tiéd már rendezve van valamilyen módon.


"Esetleg kérhetem a telefon kicserélését is?"


Kérni bármit kérhetsz, a teljesítése meg úgyse rajtad múlik.

Kicserélés a javítás sikertelensége esetén jöhet számításba, vagy ha a javítás miatt érdekmúlás következik be. akkor levásárlás vagy lóvé vissza. Pl ajándékba vetted valakinek, kipróbáltad, nem jó, hónapokig javítás alatt, közben más ajándékot kellett venned az időközben aktuális eseményre. Ilyenkor pénzvisszatérítést is kérhetsz.

2013. nov. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. nov. 25. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!