Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone? érvek ellen érvek?

Iphone? érvek ellen érvek?

Figyelt kérdés
lehetne egy iphonom pontosabban iphone 4 ios 7-tel jelenleg lg optimus l9 használok húzok az iphone mellé már maga az egész igazi egyedi de még nem döntöttem akinek van iphone-ja miért iphone? és lenne pár kérdésem mi az a jailbreak?

2013. nov. 26. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Jailbreak, az iPhone önmagában egy zárt op. rendszer, és ezzel tulajdonképpen felnyitod. Jailbreak nélkül nem lehet pl.: nem Appstore-ból származó alkalmazásokat rátölteni mobilra. Olyan ez, mint a root, csak mint ahogy látod, ez a rendszer zártabb az androidnál, ezért még több joghoz jutsz, mint a droid esetében, mert ott alapból nyitottabb a rendszer.

Én tisztelem az iPhone-t, viszont tulajdonosait akik az alma miatt veszik (gondolok itt arra a durván 40%-ra), őket nem.

Az iPhone-nak bivalyerős hardveres része van (legalábbis az 5S állati erős), és ehhez még hozzájárul, egy kiválóan optimalizált rendszer, ami akadás mentesen fut. Tehát, igen, az Apple A7 SoC, hihetetlen jó.

Persze van 1-2 Snapdragon proci is, ami megközelíti ezt.

Ettől függetlenül, amikor kijött az iPhone 5s, szerintem nála erősebb hardverű mobil nem volt.

Ettől függetlenül nem szeretem az iPhone-t.

Nem szeretem az iOs-t.

De ettől még elismerem, hogy nagyot alkotott az Apple.

Viszont ennek szó szerint ára van.

Az új iPhone 200K fölött van :O,

no nem mintha elődei nem a fölött lettek volna, de ez akkor is elfogadhatatlan ár.

Akkor már inkább 140K-ért egy Xperia Z1, ami most már erősebb, mint az iPhone 5S.

Szerintem ne vegyél iPhone 4-t.

Nem ér annyit, mint amennyiért árulják.

Keress valami mást, mert az iPhone hiába jó, nem kifizetődő (legalábbis szerintem).

2013. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 van. Azért választottam, mert akciós volt :D és előtte buta telefonom volt. Szeretem, de nem tudom jobb e mint egy androidos. Bármilyen app van hozzá. Az aksija talán többet bír. Én nem vagyok nagy telefonos, nincs a kezemben állandóan. Ha majd egyszer lecserélem, akkor is iphone-t választok majd szerintem.
2013. nov. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kicsit bővebben a jailbreak-ről:

[link]

2013. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
annyival egészíteném ki az elsőt, hogy szerintem is célszerűbb lenne legalább egy 4S-t venni, és kifizetődő, hiszen ha 2-3 év múlva megunnád, akkor sem fogsz akkorát csalódni, hogy mennyit buktál rajta, mert max 20-30ezret(persze függ attól, mennyiért sikerülne vásárolnod).
2013. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
iPhone 4-et ne vegyél iOS 7-el, borzalmasan lassú. (tapasztalat)
2013. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát az iphone 4s-hez 90 k jutnék hozzá de nem össze vissza barmoltra garis meg tényleg ujonnan, köszi a linket meg hogy leirtátok mi is jailbreak. akkor az ios 7 nem szuperál a iphone 4-en?
2013. nov. 26. 18:46
 7/8 anonim ***** válasza:
én szvsz meg vagyok elégedve vele, és különben csak azért váltok 4S-re, hogy haladjak egy kicsit előrébb, de ha most gondolkoznék iPhone-ra váltáson, akkor már nem vennék i4-et én sem. 4es voltam :)
2013. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem akkor 4 s lessz ennek a vége :D még gyüjtök rá köszi szépen a segitséget
2013. nov. 26. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!