Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eredeti vagy hamis ez az...

Eredeti vagy hamis ez az Iphone 4?

Figyelt kérdés

Kérem aki ért az iphonokhoz és már képről is megtudja mondani, hogy eredeti-e az adott készülék vagy sem az írjon nekem privát üzenetet és én küldök képet!


Nagyon fontos lenne és elég sürgős! Köszönöm előre is!



2013. nov. 26. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztm jobban jársz ha mondjuk a menüjéről töltesz fel pár képet!mondjuk beállítások/info panel!
2013. nov. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a jótanácsom, hogy ha nem vag benne biztos, akkor hagyd a francba, gyanús helyről, rosszarcú cigánytól, ne vegyél semmit, mert csak átkúrják a fejedet, vagy éppen valaki lopott telefonját sózzák rád, egyik sem kellemes dolog. Gyanakodj akkor is, ha a cucc túl olcsó, vagy az eladó "most azonnal, dönts egy órán belül" módszerrel akarja kisajtolni belőled a döntést.
2013. nov. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nyugodtan küldhetsz képet. Egyébként igaza van a korábbi hozzászólóknak, ismeretlen forrásból ne vegyél ilyen telefont, ha csak nem tényleg értesz hozzá annyira, hogy megállapítsd, hogy eredeti-e vagy sem. Egyébként könnyen megállapítható, bárki, bármit mondd. Egyébként leginkább az anyaghasználat és természetesen az operációs rendszer az árulkodó. Ha a külsőt le is tudják másolni 100%-ban, IOS-t nem fognak tudni készíteni, esetleg valami androidot változtatnak át külsőben. Egyébként sajnos képről nehéz megállapítani, hiszen nem látjuk, hogy milyen anyagból van, stb. Na meg bárki, bármit feltölthet. Szerintem ha használtan kívánsz ilyen telefont venni, akkor menj el egy üzletbe, tanulmányozd egy kicsit, aztán személy átvétellel vegyél. És természetesen árulkodó a feltűnően olcsó ár. :)
2013. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! :)
2013. nov. 28. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!