Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia S? bővebben lent

Sony xperia S? bővebben lent

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az Xperia S ről? döntés előtt állok és nemtudom melyik lenne a legmegfelelőbb, amik szóba jöhetnek elsősorba az Alcatel One touch Idol S, illetve nézegettem ezt a ZTE grand X In-t, a többi meg htc desire 300 és 500, samsung galaxy s3 , alcatel ot idol,xperia L ?!


köszönöm előre is a válaszokat.



2013. nov. 28. 16:29
 1/10 dirtboy ***** válasza:
nem vennék xperia S-t,havernak van olyan,nem kéne.
2013. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
miért nem? és akkor szerinted melyik lenne az ideális telefon ehelyett?
2013. nov. 28. 17:37
 3/10 dirtboy ***** válasza:

egyszerűen fapados a fejlettebb telefonokhoz képest.


az általad említettek közül az s3 talán a legjobb vétel.

2013. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
bocsánat azt elírtam aca 3 akart lenni :) samsungok nem igazán tetszenek, talán csak ez.
2013. nov. 28. 18:07
 5/10 dirtboy ***** válasza:

a samuk nekem sem tetszenek de leginkább kívülről mert belülről azért elég jól kezelhető a rendszer.

ismerősom nemrég hozott ki szinte ingyen egy galaxy expresst,nem rossz kis teló az mondom ezt úgy hogy nekem lg optimus G van ahhoz vagyok hozzá szokva.

picit lassúbb az express de elfutnak rajta a játékok,a kijelzőjén a gyenge ppi érték nem is látszik /szuper amoled/.


esetleg nexus 4 nem jöhetne neked szóba?

az magasan verné az általad felsoroltakat annyi hogy függetlenben tudod megvenni.

2013. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ez a baj, nagyon szeretnék már régóta nexust, vennék is ha t-mobilnál lenne:/ mert aranykártyás vagyok meg elég sok éve már partner, szóval csak innen szoktam telefonokat kihozni. igen , nekem is csak a külsejével van a baj. :/
2013. nov. 28. 21:59
 7/10 dirtboy ***** válasza:

az aranykártyás dolog megmarad a független telónál is hisz ugyan azt a simet tudod használni pusztán a kedvezményes telefon vásárlásról kell lemondanod de a nexus simán megéri a gsm bolti árát.

szóval azért érdemes lenne meggondolni ezt a mindenféle képen szolgáltatónál várárlást.

2013. nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 dirtboy ***** válasza:
/vásárlást/
2013. nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sztem az S KU*VA jó igaz még amikor megjelent túl melegedet már nem nagybáttyámnak olyan van kb megjelenés óta neki még nem melegedet túl egyszer se képek naon szépek stb
2013. dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Ace3 :) o.társamnak van olyana és KU*R*A jó teló :D
2014. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!