Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az hogy lehet, hogy az árukere...

Az hogy lehet, hogy az árukereső kidob 47-ért is Xperia L-t, a T-mobilnál meg 63. Mi az oka, hogy azokon a webshopokon ilyen olcsó?

Figyelt kérdés

2013. nov. 28. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennek több oka is lehet. Elképzelhető, hogy az árukeresőben talált készülékek esetében nem mindegyikhez adnak valamilyen tartozékot, vagy a garancia más, mint a T-Mobile esetében. Persze az is előfordulhat, hogy amikor a T-Mobile beszerezte az xperia l készletét, akkor lényegesen magasabb volt a beszerzési ár, mint most, így kénytelenek drágábban adni.
2013. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű oka van. Szolgáltatók mindig drágábban árulják a mobilokat, ez nem újdonság.
2013. nov. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sem értem.

Szoláltatóknál mindig drágább.

Talán azért, amit az első írt, vagy azért, mert nem gyártói garancia van rá, tehát ha pl.: a GSMline-ba vennéd, és bedöglene a mobil, a GSMline-ban dolgozók szerelnék meg, míg gyártói garancia esetén a Sony saját szaküzletében, és mivel az utóbbi egy szaküzlet, ezért feltételezhetően jobban értenek a Sony mobilokhoz.

2013. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

még annyival egészíteném ki, hogy sokszor szokott ezekhez a készülékekhez járni 1 GB mobilinternet, vagy 30 perc ingyen beszélgetés, úgyhogy lehet, emiatt is drágább, de szerintem akkor sem éri meg.

2013. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 schumilex55 ***** válasza:
Kevesebb az áfa ha külföldről hozzák be és néha a vámot is megússzák.
2013. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azért mert a 47.000-hez még hozzájön az áfa és úgy máris 60.000 környékén lesz... (tapasztalat)
2013. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!