Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone4-re az iTunes-ról...

Pekkala kérdése:

Az iPhone4-re az iTunes-ról letöltött Facebook app spanyol nyelven "dolgozik". Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nem akarok megtanulni spanyolul....

#iPhone 4 #Facebook apps #magyar kellene
2013. nov. 28. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
pedig a mai világban már elég hasznos az idegennyelvek ismerete :)
2013. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az App Store-od is spanyolra van állítva? Ezt meg tudod nézni a beállításokban az iTunes és AppStore pontnál, ha rákattintasz az id-dre. Illetve az is elképzelhető, hogy amikor az m.facebookod használtad, akkor állítottad véletlen spanyolra, ezt logikusan meg tudod nézni, ha a www.m.facebook.com-ra látogatsz. :)
2013. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, megtettem, de roppant érdekes módon ott minden magyar nyelvű!!! Most azután már igazán nem értem....Más ötlet? Üdv: Pekkala
2013. nov. 29. 16:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Még valami, a Foursquare is spanyol!
2013. nov. 29. 16:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok, amiket akkor is meg kell tenni, ha nem akarod.


Szóval tanulj meg spanyolul!

2013. dec. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha nem tudsz spanyolul, akkor honnan tudod hogy spanyol? :)
2013. dec. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát azért vagyok olyan dörzsölt, hogy fordítóval megnézem a szöveget....Egyébként a fiamnak sikerült immár angolra változtatni, az meg jó....
2013. dec. 17. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!