Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondanátok nekem télleg JÓ...

Mondanátok nekem télleg JÓ telefonokat?

Figyelt kérdés
Előnyben tartom a Sony-t, és a Samsungot. Max 80ezer (újonnan!)
2013. nov. 28. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
"télleg" paraszt.
2013. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sony Xperia SP
2013. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
óhh első válaszoló olyan vicces vagy!:) :DD
2013. nov. 28. 20:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy S3 mini (nekem a sony-k nem jönnek be mert nem olyan könnyen kezelhetők mint a samsungok, és az érintőképernyőjük se olyan jó)
2013. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

LG Optimus G

Nexus 4

2013. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

"nekem a sony-k nem jönnek be mert nem olyan könnyen kezelhetők mint a samsungok, és az érintőképernyőjük se olyan jó"


Hogy micsoda? Akármilyen indokot mondhattál volna, de pont két teljesen alaptalan hülyeséget írtál.


Amúgy Nexus 4 a legjobb ennyiért, utána Xperia SP.

2013. nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Tényleg neharagudj, de azzal hogy a sony ellen a samsungot preferálod, ez valami vicc.
2013. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Galaxy S4 mini,Xperia SP a legjobbak ennyiért.
2013. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

#7


Nincs azzal baj, ha valaki jobban szereti a Samsung-ot, de legalább valami értelmes indokot mondana.

Ha azt mondja, hogy jobban tetszik neki a TouchWiz, akkor azt elfogadom. Megérteni nem értem, mert valami vicc, ahogy kinéz a TouchWiz, de ízlések és pofonok, 7+ milliárd emberből nem meglepő, hogy nem mindannyiunknak ugyanaz tetszik.

Vagy ha azt mondja, hogy jobban tetszik neki a Samsung telefonok dizájnja, vagy millió egyéb okot mondhatott volna, csak ne pont azt, hogy egy Sony-t nehezebb használni, meg hogy az érintőképernyőjük sem olyan jó (utóbbi esetén meg ha a kijelzőre gondolt, akkor azt kellett volna írnia)

2013. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De az indokomat nem csak úgy írtam, mert habár nekem nem Sony-m van, de az ismerősömnek Sony xperia L (!) és azt mondta h tényleg bénább az érintőképernyője! A másik indokomat pedig azért írtam, mert a T-mobile-nál (!) azt mondták h a sok Sony-t vittek vissza mert hibás volt, és h azt nem érdemes venni!
2013. nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!