Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki lécci segítsen! Nem...

Orsyyy2 kérdése:

Valaki lécci segítsen! Nem működik a mobilom, vlmit kitöröltem és eltűnt minden! Mi lehet a baj? Leírom mit csináltam.

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy ilyen alkalmazás tisztogatót, azzal törölgettem és vlmi olyat kitörölhettem ami fontos, mert mikor kiléptem ebből az alkalmazásból azon kívül hogy mutatja a sarokba hogy mennyi az idő és mennyire van feltöltve a teló, semmi nincs...csak a fekete képernyő se menü se semmi... :( Hard reseteltem, de utána is csak a fekete képernyő maradt :( Mit csináljak??? itt sírok
2013. nov. 29. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Kitörölted a launchert.

A beállításokat eléred az értesítési sávból?

Akkor bluetooth-on küldj át egy másik telefonról egy akármilyen launcher apk-t, és azt az átküldés után megnyithatod az értesítési sávból.

2013. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

uuu basszus tényleg emlékszem is hogy azt kitöröltem :S

az a baj hogy nincs közvetlen senki itt akinek lenne ilyen a telóján :S szerinted ha szervízbe beviszem megcsinálja vlki nekem? és mivel hard reseteltem, ami sd kártyámon van az vajöon megmaradt? nagyon köszönöm egyébként a választ, tisztára kétségbe estem hogy nem tudok új telót venni ...

2013. nov. 29. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Szofveresen nehéz kukázni egy telefont, ne aggódj.

Ha van a családodban bluetooth-os telefon, akkor csak az sd kártyájára vagy a telefonmemóriájába másold fel ezt:

vévévépontzippysharepontkom/v/58811637/file.html

Bluetoothon pedig küldd át a telefonodra, ha az értesítési sávból betudod kapcsolni a bluetooth-t.

A hard reset nem nyúl az sd kártyához, attól nem kell félned.

2013. nov. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké megpróbálom! köszi megnyugtattál :)
2013. nov. 29. 20:50
 5/7 A kérdező kommentje:
az értesítési sávból be tudom kapcsolni a bluetooth-t de a másik teló nem találja..mert ugye be kéne állítani hogy felderíthető legyen de azt nem tudom, csak simán bekapcsolni :S
2013. nov. 29. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:
nyomd hosszan a bt ikont
2013. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok
2013. nov. 29. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!