Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3 telómról letöröltem...

Iphone 3 telómról letöröltem véletlenül a teljes szoftvert?

Figyelt kérdés

Van lehetőség,vagy valami oldal,link stb, ahonnan újra tudom telepíteni???

Segitsetek ha tudtok,legyetek szivesek!


2013. nov. 29. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Letörölted? Hogyan? Maximum dfu-ba tetted. Egyébként egyetlen megoldás az, ha letöltesz valahonnan egy iphone 3 ipsw-t és restoreolod a telefont iTuneson keresztül. Ha valamit nem értesz, írj üzenetet
2013. nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van.

Ezzel nagyjából annyi infót adtam, mint te nekünk. Mit csináltál vele? 3G vagy 3Gs? Mi történik, ha be akarod kapcsolni? Töltőre dugva mit csinál?

2013. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egyszerű,mert nem értek hozzá...szóval ha bekapcsolom csak a logó jelenik meg és annyi!


Előzmény...a telefont kaptam és szerettem volna a rajta lévő felesleges játékokat letörölni és szerintem rossz gombot nyomtam meg,az "iphone törlése" ezt...


Az égvilágon semmit nem csinál szegény,csak a logó jelnik meg ha bekapcsolom...


olyan ,mintha meghalt volna :(((

2013. nov. 29. 19:27
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy írtatok!!!!!!!
2013. nov. 29. 19:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Sima 3 G
2013. nov. 29. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor az alkalmazásokat törlöd, akkor azt a főképernyőn teszed. Viszont az iPhone törlése a beállításokban van, azon belűl is igencsak eldugva. Egyébként az sem törli a szoftvert az iPhoneról, hanem visszaállítja gyári állapotra. Más tészta az, ha a telefon például jailbreakelt volt. Akkor az életbe nem fog csak úgy bekapcsolni. Még mindig nem megy egyébként?
2013. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még semmi,egyenlőre a programokat most tölti a párom le hozzá...ő küszködik vele :(
2013. nov. 29. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!