Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy Xperia Z1 telefont...

Kaptam egy Xperia Z1 telefont nem tudom, hogy kell beállítani, hogy hívásnál ne Privát számot írjon ki?

Figyelt kérdés
Szóval megcsörgettem egy ismerősömet, és neki ezt írta ki. Hol tudnám beállítani? Megnéztem a Hívás beállításoknál de ott nem találtam ilyesmit...

2013. nov. 30. 07:59
 1/2 Xperia.floyd ***** válasza:
Nézd emg esetleg a Hívásbeállítások > További beállítások > Hívásazonosító > Szám megjelenítése. Nekem így kell Xperia SP-n. Hátha nem változott ennyi idő alatt :)
2013. nov. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző megoldás mellett ha T-Mobile-os vagy, a *31# kóddal a szám előtt (*31#0630...) is megjelenítheted a számod. Ha sehogy sem megy, hívd a szolgáltatód és kérd a számod megjelenítését.
2013. nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!