Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S-nél normális?...

IPhone 5S-nél normális? Részletek lent

Figyelt kérdés

Sziasztok , úgy kezdődött hogy vettem egy iPhone 5s-t egyszer vissza kellett cseréltetnem mert pixel hibás volt,adtak egy újat , aztán most hogy vissza kaptam letöltöttem rá ugyan azokat a programokat mint az előzőre.Na most lenne a kérdés lényege: Letöltöttem a Brothers in arms 2-t már csak ha a játék menüjébe belépek elkezd melegedni az egész telefon,használat közben pedig annyira felhevül kb 1-2 perc alatt h szinte éget a széle.

Nem tudom valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban ?

Más programoknál nem csinálja...


Az érdekelne h ez is lehet e gyári hiba , vagy ez normális egy ilyen kaliberű dolognál


KÖszi



2013. dec. 2. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
apple...
2013. dec. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

1-es, te nem vagy normális.. Az ios a legstabilabb és legmegbízhatóbb mobil oprendszer. Bírom a fogalom nélkül fikázókat:))


Kérdező: valszeg programhiba, töröld és szedd le újra, vagy várd meg, ameddig kiadják a játékra a hibajavítást.

2013. dec. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jah ezek szerint annyira biztonságos, hogy enged olyan appot leölteni, ami túlhevíti és tönkreteszi a telefont.


Szerintem ez is gyári hiba lesz... vidd vissza ismét. Ezért nem szabad telefonból első szériásat venni. ;) A 2. szériás i5s már hibátlan lesz, addig már párszor cserélgetheted, amíg nem fogsz ki egy jót. :D


Anno ismerősöm Xperia S-t vagy háromszor vitte vissza, mert sárgult a kijelzője... 4-re már kapott jó készüléket. :D

2013. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 32GB-os I5S van.Semmi ilyesmi.Mondjuk van ennél jobb játék is,Modern Combat 4-nél;GTA Vice City-nél,meg semminél nem érzem ezt.Amúgy az a normális,ha aktív használat mellett nyomod,ha 10 perc után melegedik.

2013. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!! :D


Első : meg csináltam sajnos nem lett jobb :\

második: Valószínűleg az lesz mert egyre többször melegszik indokolatlanul szerintem

Harmadik:Nekem 16 gb-s ,de nem attól függ. Az a baj h már a menübe kezdi, és kb 1 perc után tiszta forró, átfűti a tokot is

2013. dec. 7. 09:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor ismét hibás darabot kaptál. Ezért nem kell első szériát venni semmiből.
2013. dec. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is meglegszik, szerintem mindenkinek. De azért közel sem éget. Ha úgy érzed, hogy túlságosan forró, vidd vissza.
2013. dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd vissza! Megkérdezhetem, hogy milyen színű, mert most szeretnék venni, csak nem tudom, hogy milyen színben?.
2013. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez a probléma.olvastam egy újságban olyan cikket,hogy az IOS 7 gondokat okoz az Apple termékeken.

"A háttérben futó letöltések túlmelegítik a chipet."


Én a Modern Combat 4-gyel vagyok így.Ez nem a játék hibája!


Amúgy hogyan vetted észre a pixelhibákat?

2013. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Ne cseréltesd vissza.Nekem is melegszik,ez beállításoktól függ,hogy hogyan.(neten nézz meg pár cikket,ahol leírják,hogy mit érdemes kikapcsolni),és máris gyorsabb lesz/vagy legalább nem merül annyira.

2014. jan. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!