Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone smratmini vs alcatel...

Zoooz kérdése:

Vodafone smratmini vs alcatel onetouch fire mejik a jobb telo? Ojan válaszokat nem kérek hogy mind szar meg ijenek stb Csak rendes választ kérek

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik szarabb mint a másik. :)))
2013. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem szarok azok a telefonok, de neked nem ajánlom egyiket sem! Tudod nem jó az ha a telefonod okosabb tőled!


MeLYik, oLYan. De legalább megpróbáltad! :)

2013. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értetlenek vagytok normális választ kértem vagy bajvan az értelmezésetekel
2013. dec. 2. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Legalább a telefon legyen okos, ha már a gazdája ostoba. :P


Vodafone Smart Mini-t vegyél, a Firefox OS elég kiforratlan (és nem is hiszem, hogy nagy jövő előtt állna).

2013. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Értetlenek vagytok normális választ kértem vagy bajvan az értelmezésetekel"


Neked meg az írásoddal! Nem is kicsi, pont ezért értelmezhetetlen a szöveg amit ide kapartál!

2013. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

vodafone smart mini

de am az is alcatel

2013. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

smart mini

de az is alcatel

2013. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem per pill egy vodafone 858 smartom van :( nincs jó véleményem a vodás telókról az összes olyan gyatra sztem haveromnak ilyen alcatel one touch fire-ja van sztem az viszont eélg jó igaz még nem annyira kifejlett az op rendeszer de ha rám hallgatsz szedsz össze egy kcsisit min 10000-ret és veszel pl egy sony xperia tipo-t
2013. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!