Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 tulajdonosok...

Samsung Galaxy S4 tulajdonosok! Milyen hasznos tanácsokkal tudnátok ellátni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A mai nap végre beteljesült egy régóta dédelgetett álmom. Samsung Galaxy S4 birtokos lettem. Ámulok-bámulok, nagyon szeretem, de érdekelne, hogy a rutinosabb S4 felhasználóknak milyen tanácsai lennének egy kezdőnek.


Köszönöm a válaszokat előre is mindenkinek. :)



2013. dec. 2. 23:10
 1/9 tetro ***** válasza:
73%
Tegyél rá valami követő softwert, hogy amikor ellopják, majd legyen esélyed megtalálni.
2013. dec. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Törvényszerű, hogy el fogják lopni? :D Amúgy azt hiszem, hogy a MySamsung alapból rendelkezik ilyesmi szolgáltatással.
2013. dec. 2. 23:19
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem törvényszerű, de én azért félteném
2013. dec. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Természetesen ennek érdekében minden tőlem telhetőt meg fogok tenni. De inkább a telefon alkalmazásaival, funkcióival kapcsolatban szeretnék tanácsokat kapni/olvasni. :) Köszi.
2013. dec. 2. 23:22
 5/9 tetro ***** válasza:
37%
Az enyém van fénymérő (a semminél épp hogy csak jobb), meg kettős könyvelő program. Meg ami megmutatja a nap irányát. Segítettem? :D
2013. dec. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
H ellopják akkor az értelmesebb tolvaj rögtön reseteli és máris löttek a követö alkalmazásnak.Illetve ne bántsd a RAM-ot.Értem ezalatt hogy ne rakj fel Cleaner programokat mert tök fölösleges.Többet ártasz vele mint használsz.
2013. dec. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 TaKy99 ***** válasza:
41%

Ne matass rajta az utcán, nyilvános helyen, mert kikapják a kezedből és búcsút inthetsz neki.

Ne nagyon villogj vele, mert akkor nagyobb az esélye, hogy ellopják.


Néhány hasznos tanács még, hogy ne ejtsd le, mert összetörik a kijelző.

Ne ejtsd vízbe, folyadékba, mert tönkremegy az elektronika benne.

Ne hagyd az autóban se télen mínuszban, se nyáron 60 fokban, mert tönkremegy az akku.

2013. dec. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 walk w1th mee ***** válasza:
0%
Dobd ki..
2013. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Chh... nem is vártam értelmesebb válaszokat. :S
2013. dec. 6. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!