Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a magyar T-mobilo...

Banii kérdése:

Hogyan tudom a magyar T-mobilos előfizetéses iPhone 4S-emet kiüttetni? Egy angliai T-mobilos, szintén előfizetéses sim kártyával szeretném használni.

Figyelt kérdés

Jailbreakelni elvileg nem lehet ezt a verziót és nem szeretném, ha folyton összeomlana.

Úgyhogy egy budapesti, megbízható mobilszervízben szeretném függetleníteni.

Az angol telefonom egy HTC WP 8S, úgy tudom mindkettőben micro sim kártya van, de betört a kijelzője.

Elvileg olcsóbban megúsznám az iPhone kártyafüggetlenítésével, mintha a HTC-t megjavíttatnám.

A válaszokat előre is köszönöm!


2013. dec. 3. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem IOS 7 van rajta, akkor gevey ultra s-el, bármiféle szoftveres belenyúlás nélkül lehet!
2013. dec. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nemreg telepitettem fel.A magyar szervizek azt mondjak,hogy a magyar T-mobilnal tudnam csak kiuttetni,fr nyilvan nem szeretnem,amig le nem jar a husegszerzodesem.

Angliaban meg akkor gondolom szoftveresen fuggetlenitenek ki? Nem akarom,hogy utana megbolonduljon az iphone-om :(

2013. dec. 5. 07:50
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Hivatalosan csak a t csinálhatja. Az apple nem nyúlhat bele. Miért nem szeretnéd a t-nél? Mert megmarad a garanciád, illetve hivatalos?
2013. dec. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a t csak akkor függetleníti ki -amúgy a voda is csinálja, nézz utána!-, ha nincs rá érvényes hűség
2013. dec. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!