Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbi módon vajon el...

Az alábbi módon vajon el tudom rejteni a címzett elől a telefonszámomat, ha iMessage üzenetet küldök?

Figyelt kérdés

Bocs a nyakatekert kérdésért, csak nem tudtam úgy megfogalmazni, hogy az oldal engedje is kitenni. Na szóval a lényeg az, hogy szeretnék pár emberrel iMessage formájában kommunikálni, de nem szeretném, hogy a telefonszámomat is lássák. Most alábbi módon van beállítva:


A következő iMessage-címen hívhatják: automatikus, kivehetetlen pipa a tel.számnál és általam odarakott pipa az AppleID-s e-mail címemnél.

Új beszélgetés indítása: kivettem a pipát a tel.szám elől, csak az e-mail címnél hagytam meg.


Jól értelmezem, ebből az következik, hogy aki tudja a tel.számomat, az arra is küldhet iMessage-et, de aki nem tudja, viszont én küldök neki, annak csak az e-mail cím fog látszani?


Remélem, érthető, mi érdekel, köszi előre is a segítséget.


2013. dec. 3. 14:34
 1/1 Megmondó Kapitány ! ***** válasza:
Ha email címmel küldod akkor azt fogják látni, ha meg telefonnal akkor azt. Az egyik nem árulja el a másikat.
2023. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!