Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok valami jó okostele...

Ajánlanátok valami jó okostelefont max 60ezer forint értékben? Tetszik a lumia-család, de az Androis is.

Figyelt kérdés

Elvárásaim: 1 gb RAM

minimum 5 mp kamera ( legyen előlapi is)

4g/LTE



2013. dec. 7. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Nokia Lumia 525:

1GB RAM

5 MP kamera (előlapi nincsen)

3G/HSDPA+

szerintem a 4G nem fontos még annyira, hiszen akkora előnye még nincsen, mint az Államokban. Ha kell a 4G, akkor pedig az 1 GB ramról kell lemondj.

2013. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából az 525 és a 625 között vacilálok. Az 525-nek előnyei, hogy 1gb-os a RAM, de nincs előlapi kamera,se vaku.A 625-nek pedig az, hogy 4,7 colos a kijelző, van előlapi kamera, vaku is, ám elvileg a kijelzője nem olyan szép mint az 525-nek, és csak 512 mb RAM van. Nem tudom, hogy a RAM mennyit számít egy WP8-as rendszernek.
2013. dec. 7. 18:45
 3/9 meszike91 ***** válasza:

Szerintem a wp-t veszel mindenképpen 1giga RAM legyen.

Egyébként én a 820-at ajánlanám mindent tud amit kell és 56 ezerért már kapható.

2013. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lumia 820
2013. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

WP-nél nem számít a RAM. Itt minden telefon egységesen kap minden supportot. A Rendszernek meg mint láthattuk anno, még egy ótvar 256MB RAM és 800MHz-es proci is vígan elég, hogy gyorsan, és akadásmantesen elfusson.

Viszont a programok terén már más a helyzet. 512 MB-al vannak játékok, amelyek nem futnak el. Ilyenek a Batman, Modern Combat 4, stb. De az alkalmazásoknak mind elég....MÉG, MOST.

Ahogy jönnek a nagyobb hardverű WP-k (lásd Lumia 1520) annál nagyobb játékok jönnek proci és a ram tekintetében.


Egy szó, mint száz. Programok terén az 512 mindig is elég lesz. De a játékok terén nem igazán.


És igen! Erre jó arany-közép út a Lumia 820.

2013. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. dec. 7. 22:47
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a telefon a 15 éves fiamnak lenne. Sajnálatos módon sokat utazik,de nem olyan gyerek, aki felvágásból akar telefont. A mostani telefonja 6 és fél éves, egy Samsung GT C3050-es készülék. Azt a telefont nagyon megbecsülte mindig is, de most már szüksége van egy másikra. És azt mondta nekem, hogy ő is rakna bele a zsebpénzéből, így közös telefen lenne több mint 5 évre.Vélemény?
2013. dec. 7. 23:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó gondolat. 5 év múlva várhatóan rendesen kiépül az országban a 4G hálózat.
2013. dec. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor szerinted megéri? Mivel úgy tudom, hogy WP8-as rendszerek hosszú élettartamúak, és a 4G-nek is lassan itt az ideje, nem lenne rossz választás.
2013. dec. 8. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!