Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP - jó választás...

Sony Xperia SP - jó választás lenne?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalatotok, véleményetek róla?
2013. dec. 7. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó választás, most mindenhol nagyon jó áron van, gyors, szép, masszív. A wifije picit gyenge de túl lehet élni.

Nekem is ez van.

2013. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Régebben volt egy ilyen készülékem. Meg voltam vele elégedve, csak 2 bajom volt vele, de lehet az azért volt mert még az első példányokból vettem : gyenge wifi, mint az előző válaszoló írta, a másik pedig az, hogy (lehet csak nálam volt ilyen) a hátulja recsegett, ropogott és 2 sarkán is egy méretes repedés volt, így eladni nem tudtam, még mindig itt van nálam és nem tudok vele mit kezdeni készülékváltás óta. Egyébként ha eléggé vigyázol rá (nem úgy mint én) akkor semmi baja nem lehet! :D Ajánlom mert erős telefon!
2013. dec. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hogy értitek pontosan azt hogy gyenge a WiFi?

Nehezen tudja fogni?

Pl egy kávézóban gondolom azért rá tud kapcsolódni?

2013. dec. 7. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen távolságba vagy tőle. Elég rövid távolságba fogja. Én másik telefonnal próbáltam, az SP sokkal hamarabb elvesztette a wifit mint a másik készülék.
2013. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ha további választokat kérsz ne ide írj hanem privátba, mert ha saját kérdésedbe írsz nekünk nem jelez :D
2013. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!