Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 920 frissítés?

Nokia Lumia 920 frissítés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

5 Napja vettem a telefont újonnan.

Azt tapasztaltam, hogy a program frissítések nem jelennek meg az áruházban. Csak akkor ha pl a HERE Drive-ra vagy bármelyik frissült alkalmazásra rákeresek az alkalmazás központban. És ott jelzi hogy frissítés.

Az érdekelne, hogy másnak is van ilyen problémája, és ha igen akkor azt hogyan oldotta meg.

Az áruház az ki van rakva csempének. Lényegében az a gondom, hogy a csempén nem jelenik meg a programok frissítése, sem pedig az áruházban... Csak ha rákeresek a programra az áruházon belül. Akkor annak az egy proginak jelzi a frissítését és utána jelenik meg a csempén is pl egy 1-es szám.

A telefont már amberrel vettem.

A névjegyben ezek az adatok szerepelnek.

Név:Windows Phone

Modell:Nokia Lumia 920

Szolgáltató:CV HU Sw variant

Szoftver : Windows Phone 8.0

Képernyő felbontás: 768x1280


Op rendszer verz száma: 8.0.10328.78

Belső vezérlőrendszerszáma: 3047.0000.132.6.2002

Hardwer verziószáma:1.0.0.0

Rádiokapcsolati szoftver verz sz: 1.0.202132.3

Rendszerchip verz sz:8960


Extrák+infok ban is azt írja, hogy Lumia Amber


Rendszer visszaállítást csináltam 2x-is. Ellőször simán. Aztán pár nap múlva pedig egy biztonsági mentéssel alkalmazáslista+beállításokkal.


Ezt leszámítva nagyon tetszik a telefon.


Előre is köszi a választ erre a körülmányes kérdésre.



2013. dec. 9. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
A frissítéseket minden nap egy bizonyos időpontban ellenőrzi, ha akkor éppen nincs internetkapcsolat, akkor következő nap próbálkozik ugyanabban az időpontban, de akkor sincs, akkor így tovább.
2013. dec. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem. Kösz szépen. Most már rendbe van. Akkor nekem 11 körül szokta nézni. :) Már megjött. Frissült a HERE Drive. Megjelenítés, extrák+infók meg még vagy 15 dolog.

Igen csak mobilneten nézheti, mert otthon wifit használok. És 10:30 körül elmentem otthonról, mobilneten vagyok.

Akkor most már ezt is tudom. :)

2013. dec. 9. 13:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok minden más elven és logikán működik, mint iOS/Androidon, de majd szépen lassan kiismered magad :) Szeretni fogod, legalábbis én már május óta szeretem! És ami a legjobb, hogy azóta nagyon sok mindenben fejlődött, és még fog is a rendszer, új feature-ök, alkalmazások száma napról napra több, de emellett megőrzi egyediségét, gyorsaságát és megbízhatóságát!
2013. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Eddig nem okozott csalódást. Főleg nem a kamera/appok, videofelvétel terén.

Pont az tetszik benne hogy egyszerű mint egy bot. :)

Várom a gdr3-at is. Azok milyen újdonságokat fognak hozni.

2013. dec. 9. 22:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyéni hangbeállítás a többi értesítéshez (sms, e-mail, stb.), alacsony fogyasztású Bluetooth támogatás, a hosszan nyomott visszafele nyílban az alkalmazásokon lesznek X-ek a bezáráshoz, meg még lesz pár, de ezek a főbb újdonságok
2013. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem.

Kösz a válaszokat.

2013. dec. 10. 17:18
 7/9 Effy Lizbeth válasza:
Sziasztok.egy olyan kérdésem lenne hogy lumia 920nál valamitől néha megnő a képernyő mérete,annyira hogy nem illeszkedik a telefonhoz.csak akkor áll vissza normális méretre ha kikapcsolom meg vissza.valaki tud segíteni,Nektek is volt már ilyen?Köszi előre is.
2014. jún. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Beállítások - könnyű kezelésnél kapcsolj ki mindent, valószínű egy segédet inditasz el olyankor, amikor belenagyít a képernyőbe 😉
2014. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Effy Lizbeth válasza:
Sikerült Köszi szépen
2014. dec. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!