Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak szerintem gáz, hogy...

Csak szerintem gáz, hogy minden Samsung telefon ugyan úgy néz ki?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már 15 éves, hogy hetente cserélgessem a telefonom, meg menőzzek vele, így kb 2-3 évente szoktam cserélni a telefont, most néztem őket és minden Samsung telefon ugyanúgy néz ki.:D Minden szolgáltatónál van belőlük egy rakat, ugyanúgy néznek ki, de a nevük más. Nyilván tudásban is eltérnek, de nem tudnak kicsit kreatívabbak lenni és kitalálni más formát?

Eszemben sincs Samsungot venni telefonban nem túl tartós márka telefonba, csak érdekesnek tartom.

25/F



2013. dec. 10. 02:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung Wave II van, szerintem marha szép, nézz róla képeket. Nem az a gagyi műanyag-féle Samsung, szálcsiszolt fém, a hátlap nem lepattintós izé, hanem pöcökkel rögzített, van kameragyorsgomb, igazi, fizikai hívásgombok, jó kis USB-s tolóajtó - ez utóbbi mondjuk a Samsungra pont jellemző. De ja, az Android telefonokat nem bírják ilyen normálisan megcsinálni.
2013. dec. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy a Nokia telefonok ugyanúgy néznek ki 3 éve, az nem baj? Vagy az iphone és ipad évek óta ugyanúgy néz ki az sem baj? A Samsung meg csak S3 óta "hasonlít"...
2013. dec. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért mindegyik Samsungban van valami "egyedi" amitöl meg lehet könnyedén különböztetni.Ugyanez már nem mondható el a Sonyról meg a Nokiáról.Na ezek tényleg egy sablon alapján készültek.
2013. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hasonlíts össze egy Nokia E6-ot, meg egy X7-et pl.
2013. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg egy Xperia Pro-t és egy Arc-ot
2013. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a Forma-1. A követelmények és a technikai lehetőségek eléggé behatárolnak egy optimális méretet, formát. Mindenki ezt közelíti valahonnan...
2013. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nyilván minden márkánál vannak amik ugyanúgy néznek ki, de Samsung Galaxy-ból van vagy 50 db és a nagyrésze ugyanúgy néz ki.
2013. dec. 13. 00:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Még most sem érted.

Mi tudna másképp kinézni egy lapos műanyag téglatesten, amin el kell férnie egy nagy kijelzőnek, mikrofonnak, hangszórónak, kamerának, stb...


Azt mikor fogod megkérdezni,hogy miért egyforma unalmas minden TV: elöl van a kijelzőpanel, oldalt meg a hangszórók, tök uncsi... mind ugyanolyan

2013. dec. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pl. görgő, QWERTY, új fícsörök, más kezelőszervek más elhelyezkedéssel
2013. dec. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!