Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android Rootolas vagy egyebb...

Android Rootolas vagy egyebb penzer?

Figyelt kérdés
Szeretnek kornyeken penzert ( 5 max 10eu) segiteni android tulajdonosoknak akik nemertenek hozza rootolni a keszulekuket, cachet torolni rendesen , cyanogenmod telepitese.. facebookon hirdetnem kornyeken... velemenyen? esetleg tippek hogymit lenne meg jo? esetleg gyorsitani valahogy ,teljesitmenyt novelni,lasabban meruljon stb? tudnatok valamilyen modszereket kuldeni? termeszetesen eloszor amit meg nemprobaltam azt sajat keszulekeken ,,kitanulnám,, .... egyebkent ez illegalis lenne ha igen mennyire veszelyes?

2013. dec. 10. 02:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Iyenert penzt szerezni.. erdekes ember vagy. Én úgy csináltam az elején ,hogy ingyen csináltam meg őket. Aztán jöttek a pénzes ajánlatok. Viszont nen fogadtam el, szóval.. Amúgy ha még nem is tudod hogy mit hogyan kell, akkor még korai komolyan belevagni. Először próbáld kitanulni. Pl. Kezdd azzal hogy minden markabol 1 készüléket legalább feltorsz es ha ez megvan akkor utana talán nekivaghatsz. De ezeket vissza is kell tudni csinálni, mert van olyan kérés is általában. Amúgy azert javaslom hogy minden márkát próbálj feltorni legalább 1x, mert hasonló mindnek a módszere. Pl a samsung már régóta odint használ, a sony flashtoolt, de van olyan márka amelyhez nem kell semmi bonyolult program.
2013. dec. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A build.prop fájl átírogatásával sok érdekes dolgot el lehet ám érni, ajánlom figyelmedbe. :D

És igen, minden lehetséges márkát tesztelj le, csak aztán kezdd el a bizniszt, mert ha tönkrevágod valakinek a telóját, akkor rosszul jársz.

2013. dec. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!