Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont vennék. Milyet...

Új telefont vennék. Milyet ajánlotok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Jelenleg egy androidos telefonom van de az utobbi idoben katasztrofava valt,folyamatosan lefagy. Következo telefonom windows phonenak kepzelem el de nem igazan vagyok tisztaba az ilyen tipusuakkal. Ami elengedhetetlen,hogy benne legyen az a vaku, elolapi kamera. Milyen telefonok kozul eri meg valasztani es mit szoltok a windows rendszerhez? Mennyire megbizhato?

2013. dec. 10. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyit szánsz rá?

Milyen telefonod van most?

Mert ha ilyen rakat szar készülék, akkor ne csodálkozz hogy nem megy, és ne merd felróni ezt az összes androidos telefonra...

2013. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem állítom az összes androidra mert aláírom, hogy nem egy csúcskategóriás telefonom van. Alcatel ot-995 . max 60e-t.
2013. dec. 10. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Xperia l van annyiért, meg jó pár wp készülék.
2013. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tanúsítom, az Alcatel OT-995 egy igazi katasztrófa ahány ismerősömnek volt olyan mobilja, mindnek minden hibája van. Nekem is olyan van, de szervízben van harmadjára (lassan 1 éves a készülék). A szervízben is több mint 1 hónapja van, valószínűleg javítása elhúzódása miatt, mert jó sok baja van. Én is Windows Phone-t szeretnék, meg is veszem, és én a Nokia Lumia 625 mellett döntöttem.
2014. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!